O Kancelarii


Kancelaria prowadzona jest przez Radcę Prawnego Ewę Jurczak, będącą absolwentką Wydziału Prawa i Administracji w Katowicach. Wpis na listę radców prawnych Mecenas Ewa Jurczak uzyskała w roku 2007. Od tego czasu prowadzi Kancelarię Prawną z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. Swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywała pod okiem wybitnych specjalistów z zakresu prawa.

Od początku kariery zawodowej Radca Prawny Ewa Jurczak jest związana z obsługą postępowań upadłościowych i naprawczych. Wieloletnia praktyka z tym związana pozwoliła na uzyskanie w roku 2004 licencji Syndyka, a obecnie Doradcy Restrukturyzacyjnego.

Swoją działalność Ewa Jurczak koncentruje wokół świadczenia usług z zakresu szeroko rozumianej obsługi korporacyjnej przedsiębiorstw handlowych oraz prowadzenia postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

Kancelaria oferuje najwyższą jakość świadczonych usług zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i dla indywidualnych klientów, znajdujących się w trudnej sytuacji prawnej i finansowej. Rzetelność, profesjonalizm i chęć pomocy ludziom to podstawa pracy całego zespołu.